Каратисти Херцеговца најуспјешнији на карате купу "Бања Лука 2013"

Published on 09/22,2013

У суботу 21. септембра у Бања Луци је одржан 10. интернационални карате куп "Бања Лука 2013". На такмичењу је учествовало око 450 каратиста из 24 клуба из Републике Српске, Федерације БиХ, Србије, Руминија и Њемачке.

Најуспјешнији на такмичењу били су чланови Карате клуба Херцеговац из Билеће, који су освојили прво мјесто у екипној конкуренцији.

Најбоља такмичарка турнира са чак пет освојених медаља (три златне и двије сребрене) била је Јелена Козјак из Карате клуба Херцеговац из Билеће.

Најбољи такмичар био је Марко Мајсторовић из КК "16-а" из Бања Луке, који је освојио четири медаље (двије златне и двије бронзане).

Организатор такмичења био је Карате клуб "16-а" из Бања Луке, а све борбе су одржане у бањалучкој спортској дворани "Обилићево".