Омладинци Херцеговца први и после другог турнира

Published on 04/25,2014

У петак 25. априла 2014. године у Љубињу је одиграно треће и четврто коло омладинске футсал лиге Републике Српске за регију Херцеговине.
Домаћин турнира био је Клуб малог фудбала Љубиње, а све утакмице одигране су у спортској дворани "Боровик" у Љубињу

Омладинци Љубиња искористили су предност домаћег терена и уписали двије побједе, док су Билећани и Невесињци имали половичан учинак.

Омладинци Херцеговца су у трећем колу савладали екипу требињског Леотара резултатом 4:2. После првог полувремена резултат је био неријешен (2:2), да би у наставку екипа Херцеговца постигла два поготка и заслужено дошла до сва три бода. Стријелци за наш тим били су: Никола Кашиковић два пута, Немања Чомић и Петар Вујовић по једном.
У другој утакмици Билећани су се састали са екипом Невесиња и порежени резултатом 6:3. Екипа Невесиња боље је отворила утакмицу и на одмор отишла са два гола предности (3:1).
И у другом полувремену боља игра Невесињаца који повећавају предност и долазе до побједе резултатом 6:3. За екипу Херцеговца голове су постигли, данас одлични Никола Кашиковић два и Немања Носовић један.

После два одиграна турнира, односно четири кола прво мјесто зазузима екипа Херцеговца са 7 освојених бодова.
На распореду је још један турнира у Невесињу на коме ће се одиграти преостала два кола
после којих ће се знати првак регије и учесник завршнице за првака Републике Српске.