Фудбалери поражени у Рудом

Published on 04/27,2014

Фудбалери Херцеговца поражени су у 8. колу Регионалне лиге - група Југ од екипе Рудог резултатом 2:1.

На првом гостовању у прољећном дијелу сезоне фудбалери Херцеговца нису успјели да освоје нити један бод. И ако је Херцеговац у Билећи прије 7 дана ову исту екипу побиједио са 4:0, овога пута се није успјело доћи ни до бода. Оно што је избацило из ритма фудбалере Херцеговца је био пенал који је свиран за Рудо у 5. минуту утакмице. Након тога, доста добра игра Билећана који су створили неколике шансе од којих ни једну нису крунисали поготком. Чак су и постигли један гол, али из офсајда. Резултатом 1:0 се отишло на паузу.
Почетком другог полувремена уједначена игра, уз доста грубих стартова. Како су минуте одмицале, Херцеговац је био све офанзивнији и конкретнији. Али, до гола се није могло све до 89. минута када Горан Милидраговић тресе мрежу домаћина. Тај резултат се задржао само 3 минута. Екипа Рудог на самом крају утакмице постиже побједоносни гол. Овом побједом Рудо је пришло на 2 бода Херцеговцу. Треба напоменути да је терен био страшно лош, и тежак за игру због кише која је константно падала прије утакмице.
ФК Херцеговац идућег викенда путује на Пале, у госте Романији.