Нова побједа Хеа, низ се наставља

Published on 12/23,2012

Кошаркаши Хеа савладали су у 10. колу Прве лиге РС екипу Приједора резултатом 89:81.

Кошаркаши Хеа наставили су са побједама у Првој лиги РС. У овом 10. колу екипа Хеа је савладала на гостовању Приједор резултатом 89:81. Иако су гости из Билеће имали двоцифрен заостатак у овој утакмици успјели су преокренути резултат у своју корист и доћи до побједе. Екипа Приједора је боље отворила утакмицу, и прву четвртину добила резултатом 27:19. Почетком друге четвртине домаћи долазе и до максималних +12, али гости се брзо успјевају вратити и на полувријеме одлазе са предношћу (42:40). У наставку Хео контролише утакмицу и одржава предност одличним шутем за три поена и долази до заслужених бодова. Најбољи код Хеа је био Секицики са 24 поена, док се код домаћих истакао капитен Злокапа са 27 поена. Утакмица је каснила сат и 20 минута, прво због рукометног турнира а у току загријавања је пукла табла. Екипа Хеа у следећем 11. колу код куће дочекује екипу Братунца.