Пораз Херцеговца од Леотара

Published on 08/31,2011

Данас,31.08.2011. одигран је пријатељски меч између Херцеговца и Леотара из Требиња.Гости су побиједили резултатом 2:1.

На стадиону ФК Херцеговца снаге су одмјерили у пријатељском мечу Херцеговац и комшије из Требиња, Леотар.Гости су држали иницијативу читав меч али ипак резултат није био толико убједљив.Шансу је добило доста младих играча који су прешли у I тим из омладинског погона.На овоме мечу на голу Херцеговца је стајао "нови" голман Маројевић.Сва три гола су пала у првом полувремену.Леотар је повео у 30. минуту меча.Убрзо послије тога Херцеговац је изједначио преко Илића.Пред сам крај полувремена Леотар је затресао мрежу домаћина за коначан резултат утакмице.У другом полувремену Леотар је низао шансе али до промјене резултата није дошло.Ово је била и задња провјера пред почетак првог кола треће лиге РС-група југ, коју Херцеговац игра против епипе Рудо.