Куглаши наставили са побједама

Published on 02/02,2014

Куглаши Херцеговца побједили су у 14. колу ПЛ БиХ екипу Рудара из Какња резултатом 6:2.

http://www.kk-kozara.gradiska.com/images/stories/kuglana_matanovidvor_medjugorje_900x675.jpg

Куглаши Херцеговца наставили су са одличним партијама у 2014. години. Екипа Херцеговца после побједа над Маглајом и Међугорјем, у 14. колу савладала је и какањски Рудар резултатом 6:2.
Као и против Међугорја куглаши Херцеговца слабо су почели утакмицу и после првог пара губили 0-2. То је било и све од гостију из Какња. Сва четири играча домаћих биљеже одличне резултате и преокрећу резултат на 4-2 (у кончном зброју чуњева Херцеговац освојио два поена за коначних 6-2).
Најбољи код побједничке екипе били су Петар Козјак (537) и Радован Радовановић (532). Код гостију из Какња најбољи је био Елдар Турудија са 553 оборена чуња.
Екипа Херцеговца после 14. одиграних кола налази се ван зоне испадања, заузима 10. мјесто са 10 освојених бодова. У следећем 15. колу Херцеговац гостује бањалучком Борцу.

 

14. коло Премијер лиге БиХ у куглању
КК Херцеговац - КК Рудар 6:2
Куглана Матанови двори, недеља 02.02.2014. године, 12:00
Главни судија: Беванда Иван


Comments

Leave a Reply

Додај коментар





Коментар ће бити проверен пре него што се објави.

Запамти ме

РЕКЛАМА

ПОСТАНИ НАШ ДОПИСНИК