Рукометаши поражени од Славије

Published on 10/27,2012

Рукометаши Херцеговца поражени су у 5.колу 1.лиге РС од екипе Славије из Источног Сарајева резултатом 39:20.

Рукометаши Херцеговца претрпјели су нови убједљив пораз. Екипа Херцеговца поражена је од Славије резултатом 39:20 (20:6). Гости су слабо одиграли у првом полувремену, гдје су за пола сата игре постигли само 6 голова, а примили 20. И друго полувреме припало је домаћину, али уз бољу игру Херцеговца.

РК Славија: Јањић, П.Тешановић 3, Џебо 2, Шакота 2, Вулетић 3, Павловић 4, Тушевљак 1, М.Тешановић 4, Трнчић 4, Б.Тешановић, Бејат, Ковачевић 6, Тошић 6, Голијанин 2.
РК Херцеговац: Дутина, П. Стевовић 2, П. Килибарда 2, Н. Стевовић, Капор 4, Табаковић 3, Стевановић, Бојовић 2, Арсић 1, С. Килибарда 2, Андријашевић 2, Делибашић 2.