Одличан почетак футсалера

Published on 02/01,2014

У 8. колу Друге Лиге Републике Српске КМФ Херцеговац је тријумфовао над екипом Романије са Пала резултатом 6:4.Hercegovac - Ljubinje 1

Клуб малог фудбала Херцеговац је у 8. колу, првој утакмици прољећног дијела сезоне, освојио веома важне бодове. Млади играчи под командном палицом Зорана Вукоја су одиграли једну добру партију пред скоро пуном двораном у Билећи. Резултат после првог полувремена је гласио, 3:2 за госте. Играло се веома тврдо уз мноштво грубих стартова. Херцеговац је посебно добру игру пружио у другом полувремену. О томе говори податак да је домаћи тим у другом дијелу утакмице примио само један, а постигао четири гола.
Стријелци за наш тим су били:
Стефан Бокић (2), Никола Кашиковић (2), Срђан Вукајловић и Никола Бајовић. У следећем колу екипа Херцеговца је слободна, а у посљедњем 10. колу које је на програму 15. фебруара гостује у Угљевику код истоимене екипе.
Честитамо нашим футсалерима на првој побједи у другом дијелу сезоне, и желимо им срећу у наставку сезоне.