Пионири и кадети славили у Рудом!

Published on 05/23,2015

Омладинске селекције Фудбалског клуба Херцеговац наставиле су са одличним резутлатима. У оквиру 16. кола Омладинских лига младих - група Југ, омладинци Херцеговца су гостовали у Рудом и уписали нова три бода.

ПИОНИРИ: Рудо - Херцеговац 0:3 (0:3)

Пионири Херцеговца до своје 11 побједе у првенству дошли су захваљујући одличном првом полувремену. Екипа Крста Миленића први дио игре одиграла је одлично и крунисала са три поготка. Голове за Херцеговац постигли су: Вук Миленић, Данило Таминџија и Ђорђе Копривица.

КАДЕТИ: Рудо - Херцеговац 1:2 (1:1)

Кадети Херцеговца до побједе су дошли послије велике борбе и преокрета. Екипа Рудог је повела голом најбољег стријелца лиге, Владимира Брадоњића. Гости из Билеће поравнавају резултат голом Марка Попадића. Са тим резултатом се отишло на одмор (1:1). У наставку стријелац гола одлуке био је Милорад Албијанић, те тако екипи Херцеговца донио 15 побједу у првенству. Екипа Херцеговца у посљедњим минутама утакмице била је приморана да се брани, с обзиром да је остала са 9 играча на терену.

У оквиру следећег 17. кола ФК Херцеговац у дербију кола дочекује Романију са Пала. Та утакмица на програму је 31. маја.