Сјајан старт наших одбојкашица

Published on 09/30,2012

Одбојкашице Херцеговца у 1.колу Прве лиге РС побједиле су екипу Дервенте резултатом 3:0.

Одбојкашице Херцеговца успјешно су стартовале у новој сезони, у првој лиги Републике Српске. Млада екипа Херцеговца убједљиво је савладала госте из Дервенте резултатом 3:0. Утакмица између Херцеговца и Дервенте одиграна је у Љубињу, пошто се у Билећкој спортској дворани очекује почетак радова на поправци подлоге. У прва два сета водила се изједначена борба. Први сет одбојкашице Херцеговца добијају резултатом (25:23), а у другом резултатом (26:24). У трећем сету одлична игра домаћина крунисана је убједљивом побједом (25:10), за коначних 3:0. Екипа Херцеговца у другом колу гостује у Угљевику код екипе Рудара.