Кошаркаши Хеа испустили побједу у посљедњој четвртини

Published on 02/22,2016

Кошаркаши Хеа поражени су у 13. колу Прве лиге РС, од екипе Борца из Бања Луке резултатом 78:72.

Кошаркашки клуб Хео у узбудљивој утакмици у Бања Луци поражен је од Борца резултатом 78:72 (18:19, 20:22, 13:18, 27:13) и тако наставио са лошим партијама на гостовањима у овој сезони.

Кошаркаши Хеа током три четвртине утакмице били су боља екипа, али и то им није било довољно да дођу до прве гостујуће побједе. У 29. минуту екипа Хеа је имала 12 поена предности (47:59), али све што су градили током три периода игре Билећани  су успјели прокоцкати у посљедњем.

Код екипе Хеа истакле су се новајлије, Слободан Савић са 18 и Жељко Јовановић са 15 поена.
У наредном 14. колу екипа Хеа код куће дочекује екипу Братунца.

БОРАЦ (БАЊА ЛУКА): Драгичевић 7, Микеш 15, Раца 5, Николић 16, Тодоровић 12, Даниловић 1, Сувара, Компљеновић 15, Мирнић, Пуцар 5, Самарџић 2.

Тренер: Бојан Божић

ХЕО (БИЛЕЋА): Аграмовић 12, Јовановић 15, Савић 18, Шолаја, Табаковић, Радмиловић 13, Тунгуз, Куљић, Вујовић, Вуковић 10, Братић 4, Биберџић.

Тренер: Борис Јокановић