Вогошћа побиједила Херцеговца

Published on 01/29,2012

У 18. колу лиге Босне и Херцеговине екипа Вогошће савладала је Херцеговац резултатом 91:87.

Још један пораз наших кошаркаша у гостима. Овога пута од њих је била боља екипа Вогошће и однијела два бода. У првој четвртини меча Херцеговац је савладао Вогошћу резултатом 24:25. У другој четвртини друга прича, та четвртина припада домаћину, 26:19. После одмора идентично као и до одмора, не баш боља игра Вогошће али та трећа четвртина припада домаћину, 21:18. У посљедњем дијелу меча Херцеговац мало подиже ниво игре и побјеђује у тој четвртини 25:20. И на крају, 91:87. На ово гостовање Херцеговац је повео свега 7 играча.

Код екипе Вогошће најбољу партију пружио је Сеад Хаџифејџовић и уписао 36 поена. Затим, понајбољи је био Армин Ченгић са 19 поена. Ведран Живић је уписао 9 а Дино Алић 5 поена. У екипи Херцеговца најбоље су се показали Славиша Вуковић и Борис Лаловић са по 24 поена. Затим, Горан Гајовић је уписао 18 а Деспотовић 16 поена. Још су се уписали Фимић са 3 и Куљић са 2 поена.