Први пораз код куће, Чапљина разбила Херцеговац

Published on 01/30,2011

Кошаркаши Херцеговца у 18.колу премијер лиге Б и Х, поражени су од Чапљине Ласта из Чапљине 87:72.

Detalj sa utakmice Hercegovac - Celik

Кошаркаши Херцеговца после прве побједе у гостима, доживјели су и први пораз код куће.Екипа Херцеговца поражена је од Чапљине 72:87. Гости су добро започели утакмицу и прву четвртину ријешили у своју корист (18:24). У другој четвртини гости су наставили са добром игром и у једном тренутку имали +10.Али билећани стижу ту предност и на одомор се одлази са +5 за Чапљину (34:39). У другом полувремену у трећој, одлучујућој четвртини билећани као да су заборавили да играју одбрану, кошаркаши Чапљине су постигли чак 33 а примили 16 поена.Кошаркаши Херцеговца у посљедну четвртину су ушли са 23 поена заостатка (50:73).У четвртој четвртини билећани успјевају смањити велику предност гостују за коначних 72:87.Кошаркаши Херцеговца у идућем 19.колу гостују у Мостару код Зрињског.