КК Херцеговац - КК Челик 69:58

Published on 11/28,2010

Кошаркаши Херцеговца у 8.колу премијер лиге Б и Х, побједили су екипу Челик из Зенице 69:58.

Detalj sa utakmice Hercegovac - Celik

Кошаркаши Херцеговца уписали су и четврту побједу у исто толико одиграних мечева на свом паркету, сада екипа Зорана Гломaзића савладала је КК Челик из Зенице са 69:58.Билећани у ову утакмицу су уишли опуштено и смирено и прву четвртину добили (17:10).У Другој подједнакој четвртини Билећани су повећали предност и на полувријеме отишли са +11 (33:22).У наставку је виђен драматичан меч, у трећој четвртини при резултату 43:38 за билећане, 1:38. прије краја треће четвртине нестало је струје.Прекид је трајао око 10.минута, у наставку треће четвртине Челик постиже кош за (43:40) и тим резултатом се завршава трећа четвртина.Четврта четвртина донијела је доминацију домаће екипе која задњу четвртину добија са (26:18) за коначних 69:58.Кошаркаши Херцеговца у идућем 9.колу гостују код екипе КК Какањ из истоименог града.