Фудбалери поразом започели други дио сезоне

Published on 03/31,2013

Фудбалери Херцеговца у 11. колу 3. лиге РС Група Југ поражени су од Жељезнице из Трнова резултатом 3:2.

На првом гостовању прољећног дијела сезоне фудбалери Херцеговца су поражени од Жељезнице резултатом 3:2. Ово је била веома неизвијесна утакмица са много прекида у којој је више среће имао домаћин. Херцеговац није био ни мало слабија екипа у првом полувремену, али је у првих 25 минута примио два гола на сасвим "лак" начин. Са тим резултатом се отишло на одмор. У другом полувремену слична дешавања на терену уз нешто бољу игру и већи посјед лопте гостујуће екипе. По почетку другог полувремена Херцеговац голом Кашиковића смањује резултат на 2:1. Затим из чисте офсајд позиције коју судија наводно није видио Жељезница увећава предност на 3:1. Опет се играло са много прекида и грубих стартова све до 80. минута када опет Кашиковић тресе мрежу домаћина и даје неку шансу Херцеговцу да дође бар до бода. Треба рећи да је Никола Кашиковић, стријелац оба гола за Хео, пред сами крај меча добио једну копачку у груди што свједочи о интезитету игре. На ово гостовање Херцеговац је пошао без 3 кључна играча, капитена Николе Даковића, Стефана Бокића и Рада Илића. Просјек годинa наша екипе је био 18! Борбеност је била на великом нивоу што се тиче наше екипе. Очито је да Херцеговац са овом екипом у скорије вријеме не може много да учини али за коју годину се можемо надати доста бољим резултатима.