Хео поражен од Рудог

Published on 04/23,2011

ФК Херцеговац у 14.колу 3.Лиге Републике Српске поражен је од фудбалског клуба Рудо из истоименог града резултатом 2:0.

На свом стадиону играчи Херцеговца су пружили једну слабу партију и изгубили од Рудог са 2:0.Прво полувријеме је протекло без великих узбуђења.Фудбалери Херцеговца су имали двије шансе,али данас није био баш најбољи дан за Старовића па је промашио оба пута.Гости су већину времена држали лопту у свом посједу и покушавали да приђу голу Херцеговца.Међутим,наши штопери су сјајно радили свој посао и гледали да голман Ивковић има што мање интервенција.

Одмах на старту другог полувремена гости су дошли до вођства.Мирна акција преко десне стране претворила се у погодак.Гол је пао сасвим изненада,када је један играч Рудог са рога шеснаестерца погодио гол Херцеговца.Наша мрежа није дуго мировала.Десетак минута послије првог гола гости су некако кроз средину терена створили шансу и искористили је,2:0 за Рудо.То је био и коначан резултат утакмице.До краја је све било мирно и без икаквих узбуђења.