ФК Херцеговац - ФК Стакорина 2:2 (0:1)

Published on 04/17,2011

Фудбалери Херцеговца у 13.колу 3.лиге РС Група Југ ремизирали су са екипом Стакорине из Чајнича резултатом 2:2.

Фудбалери Херцеговца ремизиралу су против лидера лиге захваљујући Милану Чачићу који је постигао два погодка. Екипа Стакорине на градском стадиону у Билећи након првих 45.минута имала је предност од 1:0.У првом полувремену Стакорина је била много опаснија и створила неколико прилака, па на крају иду на одмор са заслуженим вођством од 1:0.Гости су гол постигли у посљедњим минутама првог полувремена

У другом полувремену на гол се чекало до 72.минуте када Милан Чачић играч Херцеговца постиже гол за изједначење 1:1.
Навијачи Херцеговца се нису много радовали јер су гости за само три минуте успјели доћи до новог вођства из слободног ударца за 1:2.  Минут прије краја домаћин долази до изједначења,стрелац поново Милан Чачић из слободног ударца са 35.метара под рашље постиже најљепши гол у овој лиги до сада.