ФК Горица (П) - ФК Херцеговац 3:2

Published on 03/25,2010

Фудбалски клуб Херцеговац поражен је у 18. колу 2.Лиге РС - Група - ИСТОК од ФК Горица из Пучила са 3:2.

Фудбалери Херцеговца доживјели су нови пораз у гостима а сад од њих је била боља екипа Горица из Пучила.Фудбалери Херцеговца су повели одличним голом Милоша Старовића у 21.минуту, голман домаћих је био излетио, а то је добро примјетио млади Старовић и постигао гол за 0:1 за госте.У 42.минути Бориша Вукоје прави фаул на ивици шеснетерца, и домаћи из слободног ударца постижу гол за 1:1, са тим резултатом се одлази на одмор.У наставку Херцеговац постиже гол односно поново Милош Старовић у 58.минути једним одличним голом из даљине поново доводи Херцеговац у вољство од 1:2.Херцеговац одржава вољство све до 85.минуте када Горица постиже гол за 2:2.Када се мислило да ће Херцеговац узети први бод на страни и да ће тимови подјелити бодове, онда на сцену ступа судија Тешић Далибор који у 95.минити свира непостојећи пенал за домаћина који је направио Никола Даковић, и из тог пенала Горица постиже гол и долази у водјство 3:2.После изведене лопте са центра судац је означио крај овог драматичног меча из кога су Билећани се вратили кући без бодова и покрадени.Херцеговац је остао прикован на посљедњем 16.мјесту и у идућем 19.колу код куће дочекује ФК Младост из Велике Обарске.