Прекинута утакмица Херцеговац - Невесиње

Утакмица 5.кола између Херцеговца и Невесиња прекинута је 5 минута прије краја, при резултату 4:3 за госте.

Утакмица између Херцеговца и Невесиња прекинута је при резултату 4:3 за госте, када је један играч Невесиња лактом ударио Рајка Комненића играча Херцеговца, после чега је дошло до кошкања и утакмица је прекинута. Наши фудбалери су добро ушли у меч и прво полувријеме добили резултатом 3:1. У другом полувремену добра игра домаћих али доста неискоришћених шанси, што су гости знали казнити и преокренути резултат у своју корист. Утакмица је прекинута у 35 минути. Делегат утакмице Кундачина Радислав доставиће писмени извјештај утакмице после чега ће ФСРС донијети одлуку како ће се регистровати утакмица.КМФ Херцеговац у идућем 6.колу у комшијском дербију гостује код екипе Леотара из Требиња.

5. коло Прве Футсал лиге РС
КМФ Херцеговац - КМФ Невесиње 3:4 (3:1) - прекид
СД Билећа, субота 17.12.2011. године 18:00ч
Судије: Вукасовић Радослав и Карић Јово
Делегат: Кундачина Радислав

Одбојкашице стандардно

Одбојкашице Херцеговца у заосталој утакмици 6.кола Премијер лиге Б и Х, поражене су од екипе Младости из Сарајева резултатом 3:0.

Одгођена утакмица 6.-ог кола Премијер лиге БиХ одиграна је у сриједу 17.12.2011. године у Спортској дворани у Билећи.Како смо и навикли, лоша партија одбојкашица Херцеговца и још један пораз у низу.Резултат увијек исти, 3:0.Овакве партије Херцеговца највјероватније воде у нижи ранг такмичења. Мада, ове игре су помало и оправдане с обзиром да је екипу напустило неколико сјајних играчица. Већ у суботу одбојкашице Херцеговца играју нову утакмицу, у 11. колу гостују екипи Куле из Градачца.

6. коло Премијер лиге БиХ у одбојци (ЖЕНЕ)
ОК Херцеговац - ОК Младост 0:3
СД Билећа, сриједа 17.12.2011. године, 19:30

Слаб резултат Церовине, Паштар првак

Завршене су финалне утакмице појединачног првенства Републике Српске за сениоре. Милан Церовина једини куглаш http://www.banjalukasport.com/sport/public_html/images/articles/20110117210613888_1.jpgХерцеговца који се пласирао међу 16 најбољих испао је у 1/8 финала појединачног првенства РС. Церовина је у 1/8 финала поражен од Вајкић Жељка (Лакташи) који је славио прилично убједљиво 3,5 - 0,5. Церовина је остварио јако слаб резултат од 511 оборених чуњева што је било за 60 мање од његовог противника. Након шест одиграних утакмица Првак Републике Српске постао је куглаш КК Борац из Бањалуке Паштар Ђорђе. Као и што се очекивало од овог врсног куглаша, пружио је одличне партије и сасвим заслужено освојио титулу.Сребрну медаљу освојио је играч Козаре Блажевић Борис. Треће мјесто заузео је Алексић Мирослав из Лакташа, а четврто његов клупски колега Вајкић Жељко. Ово је 10-та титула Првака РС у појединачној конкуренцији за редом за Ђорђа Паштара, а укупно 14-та титула Првака РС од 1994. године од кад се игра ово такмичење. Дводневно такмичење је одржано у Г-клуб куглани у Градишци.

Резултате такмичења можете погледати кликом на слику испод.

Нова побједа Херцеговца после продужетка

Кошаркаши Херцеговца у 11.колу премијер лиге БиХ, побједили су после продужетка екипу Сервитиум из Градишке резултатом 67:65 (60:60).

Кошаркаши Херцеговца остварили су нову побједу на свом паркету. Сада екипа Херцеговца савладала је госте из Градишке екипу Сервириума после продужетка резултатом 67:65. У једној до краја неизвјесној утакмици домаћи су успјели побједити и уписати пету побједу на домаћем паркету. После прве четвртине екипа Херцеговца је имала предност од 5 поена (19:14). Друга четвртина ријешена је без побједника (15:15), па домаћи са стеченом разликом у првој четвртини одлезе на одмор. У наставку гости успјевају ухватит прикључак и у задњу четвртину улазе са пола коша минуса (49:48). У задњој четвртини играло се практично кош за кош, да би Баковић три секунде прије краја са пенала увео своју тим у продужетке. У продужетку Херцеговац прави предност од 5 разлике, гости хватају прикључак тројком Радукића за 67:65 двије минуте прије краја. Последње двије минуте протекле су са пуно промашаја и без поена, што је донијело пету побједу Херцеговцу.

Најефикаснији код Херцеговца били су Лалић са 17 и Гајовић са 16 поена. Код гостију истакао се Баковић са 21 поеном. У идућем 12.колу екипа Херцеговца гостује у Зеници код Челика.

КК Херцеговац: Лалић 17, М. Вуковић 3, Носовић, Радовановић, Гајовић 16, Парежанин 2, Куљић, Ракочевић 13, С. Вуковић 5 , Савић 11, Братић, Фимић.

КК Сервитиум: Ђорић 9, Баковић 21, И. Дамјановић 4, С. Дамјановић 2, Бјелић 10, Савић 6, Топаловић 2, Радић, Радукић 9, Марковић, Марјановић 2, Сладоје.

11.коло Лиге 13 БиХ у кошарци
КК Херцеговац - КК Сервитиум 67:65 (60:60)
1.(19:14)2.(15:15)3.(15:19)4.(11:12)п.(7:5)
СД Билећа, субота 10.12.2011. године, 19:00ч

Слаба партија одбојкашица

У 10. колу Премијер Лиге БиХ одбојкашице Херцеговца поражене су од екипе Јахорине резултатом 3:0.

Одбојкашице Херцеговца по навици.У овоме 10. колу од њих је била боља екипа Јахорине са Пала.Још једна слаба партија наших одбојкашица.Потпуно уједначена игра домаћих у сва три сета.Јахорина је потпуно заслужено стигла до побједе.У прва два сета Херцеговац је остварио по 13 поена а у трећем сету биле су боље за поен и изгубиле 25:14.У следећем 11. колу ОК Херцеговац гостује екипи Кула Градачац.

10. коло Премијер лиге БиХ у одбојци (ЖЕНЕ)
ОК Херцеговац - ОК Јахорина 0:3
1.(13:25)2.(13:25)3.(14:25)
СД Билећа, субота 10.12.2011. године, 16:00

КМФ Херцеговац поражен од Челинца

КМФ Херцеговац у 3.колу 1.лиге РС поражен је од екипе КМФ Челинац из Челинца резултатом 7:6.

Фудбалери Херцеговца уписали су нови пораз. КМФ Херцеговац у једној неизвјесној утакмици поражен је на гостовању код Челинца резултатом 7:6. Фудбалери Херцеговца одлично су започели утакмицу и прво полувријеме добили резултатом 5:1, али ипак домаћин успјева да стигне предност и упише нове бодове.У идућем 4.колу екипа Херцеговца је слободна, док у 5.колу дочекује код куће екипу Невесиња.