ФК Херцеговац - ФК Калиновик 3:0

Фудбалски клуб Херцеговац у 1.колу 3.лиге РС Група ЈУГ побједио је екипу ФК Калиновик из Калиновика са 3:0.

Фудбалски клуб Херцеговац из Билеће убједљивом побједом је отворио нову сезону, побједивши у 1.колу 3.лиге Републике Српске екипу Калиновника.Овом побједом фудбалери Херцеговца најавили су ефикасну сезону и повратак у 2.лигу РС.Стријелци за екипу Херцеговца су били Срећко Бокић,Дејан Радовановић и Горан Милидраговић.Фудбалери Херцеговца у идућем 2.колу 11.09.2010. код куће дочекују екипу ФК Стакорине из Чајнича.

Резултати 1.кола РФЛ ЈУГ

ФК Херцеговац - ФК Калиновик 3:0
ФК Вележ - ФК Стакорина 2:1
ФК Рудо - ФК Хан Пијесак 4:0

1.коло 3.лиге Републике Српске Група-ЈУГ
ФК Херцеговац - ФК Калиновик 3:0 (1:0)
Гратски стадион Билећа, недеља 29.08.2010. године, 16:30
1:0 С. Бокић (5) 2:0 Д. Радовановић (60) Г. Милидраговић (82)

Одржана "Сомовијада 2010" на Билећком језеру

У организацији власника ресторана и сплава "Аполон", 07. августа (субота) одржана је "Сомовијада 2010" – традиционално такмичење у лову сома варалицом и бућком.

У склопу "сомовијаде", одржано је и такмичење у припремању рибље чорбе. У лову сома се такмичило 16 посада које су биле састављене од сљедећих риболоваца:

Посада 1: Бендераћ Радивоје, Глушац Драган, Лучић Игор
Посада 2: Лековић Бато, Ракочевић Милан (Подгорица)
Посада 3: Мушељић Неђо (ветеран), Вучинић Недељко – Нешо
Посада 4: Форкапић Томислав, Зубчевић Хасан
Посада 5: Миленић Рајко – Рајо, Сворцан Милан – Мића, Миленић Вук, Басрак Александар (Београд), Вукоје Милосав – Мишо
Посада 6: Дробњак Саша, Вуковић Миљан, Ровчанин Данко (Никшић)
Посада 7: Пуић Обрен, Топаловић Мико, Милетић Небојша – Нано
Посада 8: Ивковић Милош, Миленић Крсто, Парежанин Радивоје – Рале, Миленић Николина, Парежанин Милица
Посада 9: Денда Раденко, Денда Милан, Денда Ранко
Посада 10: Кулаш Драган
Посада 11: Бендераћ Љубиша, Ковач Мишо
Посада 12: Миливојевић Зоран, Миливојевић Ђорђе, Дутина Иван
Посада 13: Лазаревић Синиша (Будва), Уљаревић Радомир (Подгорица)
Посада 14: Миленић Ристо
Посада 15: Бекан Душко, Вучинић Владо
Посада 16: Недељко Самарџић – Неђо

На крају овог такмичења и дружења, подијељене су награде најуспјешнијим и најсимпатичнијим учесницима:
Три првопласирана у кувању рибље чорбе су:
3. мјесто – Ресторан "Аполон" (диплома)
2. мјесто – Дробњак Драгољуб (диплома и рибарски качкет)
1. мјесто – Видаковић Часлав (пехар, диплома, и нож за филетирање)
За учешће женској омладинској екипи: (пехар и диплома)
Парежанин Милица
Миленић Николина
Најмлађи учесници:
Денда Милан (диплома и рибарски ранац)
Ковач Василије (најмлађи) (диплома, рибарска лампа и мередов)
Најстарији учесник:
Мишељић Неђо (пехар и диплома)
"Фаирплаy" екипа:(пехар и диплома)
Лековић Љубо – Подгорица
Ракочевић Милан – Подгорица

Првопласирани у лову сома на варалицу и бућку:

3. мјесто: Посада 6: Дробњак Саша, Вуковић Миљан, Ровчанин Данко који су уловили једног сома тешког 3.650 кг (пехар, диплома и рибарски штап)

2. мјесто: Посада 5: Миленић Рајко – Рајо, Сворцан Милан – Мића, Миленић Вук, Басрак Александар (Београд), Вукоје Милосав – Мишо који су уловили 3 сома укупне тежине 6.950 кг( пехар, диплома, рибарски штап)

1. мјесто: Посада 7: Пуић Обрен, Топаловић Мико, Милетић Небојша – Нано који су уловили 9 сомова укупне тежине 22.200 кг (пехар, диплома, рибарски штап).

ПОГЛЕДАЈТЕ СЛИКЕ СА СОМОВИЈАДЕ 2010:

КЛИКНИТЕ НА СЛИКУ АКО ЖЕЛИТЕ ДА ЈЕ УВЕЋАТЕ!

vaganje ulova-trece mjesto

Одржан баскет турнир "Билећа 2010"

Завршен је БАСКЕТ ТУРНИР "БИЛЕЋА" 2010, а побједник турнира је екипа НИК ПРОМ која је у финалу савладала екипу КЛАДИОНИЦЕ МОЦАРТ резултатом 16:10. За играча турнира проглашен је Вуковић Славиша играч НИК ПРОМ-а.У такмичењу у шутању тројка побједио је Савић Слободан играч екипе КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР која је освојила траће мјесто побједивши РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ са 17:12.
Организатор турнира С.О. Билећа и културно-спортски центар
Новчане награде за 1,2,3 и 4 мјесто
Такмичење у тројкама
Награда за најбољег играча турнира
Медијски спонзори РАДИО БИЛЕЋА и БИЛЕЋА СПОРТС
Покровитељ турнира С.О. БИЛЕЋА
Уплата по екипи 80 КМ
РЕЗУЛТАТИ ТУРНИРА:
03.08.

КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ-ЛОЖИОНА 12:16
НИК ПРОМ-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 16:11
КАФЕ БАР НИКЕ-ШИБАЛИЈА 16:9
КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР-КАФЕ БАР КЛУБ 16:8
04.08.
ШИБАЛИЈА-СОМБРЕРОСИ 16:4
НИК ПРОМ-КАФЕ БАР КЛУБ 16:9
ЛОЖИОНА-КАФЕ БАР НИКЕ 11:16
КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 17:14
05.08. - СЛОБОДАН ДАН
06.08.
КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ-КАФЕ БАР НИКЕ 17:5
ЛОЖИОНА-ШИБАЛИЈА 13:16
КАФЕ БАР КЛУБ-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 8:16
КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ-СОМБРЕРОСИ 16:5
07.08.
ЛОЖИОНА-СОМБРЕРОСИ 17:4
НИК ПРОМ-КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР 16:12
КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ-ШИБАЛИЈА 16:3
КАФЕ БАР НИКЕ-СОМБРЕРОСИ 16:10
ГРУПА А
1.КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ 3-1
2.КАФЕ БАР НИКЕ 3-1
3.ШИБАЛИЈА 2-2
4.ЛОЖИОНА 2-2
5.СОМБРЕРОСИ 0-4
ГРУПА Б
1.НИК ПРОМ 3-0
2.КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР 2-1
3.РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 1-2
4.КАФЕ БАР КЛУБ 0-3

ЧЕТВРТФИНАЛЕ 08.08.

КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР-ШИБАЛИЈА 16:12
КАФЕ БАР НИКЕ-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 13:16
ПОЛУФИНАЛЕ 09.08.
КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ-КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР 17:15
НИК ПРОМ-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 16:8
ФИНАЛЕ 10.08.
НИК ПРОМ-КЛАДИОНИЦА МОЦАРТ 16:10
ЗА 3.МЈЕСТО 10.08.
КАФЕ БАР ЕПИЦЕНТАР-РЕСТОРАН СТАРИ ДОМ 17:12

Сомовијада почиње 7. августа

Ресторан и Сплав ''АПОЛОН'' 7.Август 2010 организује традиционалну Сомовијаду
''СОМОВИЈАДА 2010''
-окупљање на сплаву ''Аполон'' у 6х
-почетак такмичења у 7х
-Котизација по екипи 25км
-највише 5 чланова посаде
Проглашење побједника уз свечани ручак и богате награде за прва три мјеста у лову Сома.Кување рибље чорбе и специјалне награде за остале учеснике и госте.
Медијски покровитељ Билећа Спорт.

Контакт телефон +387(0)65-640-775

РЕКЛАМА

ПОСТАНИ НАШ ДОПИСНИК